Udostępnij
Tweetnij

50 miliardów pobrań aplikacji z App Store

Wczoraj wieczorem naszego czasu padł kolejny rekord pobrań w App Store. Do tej pory pobraliśmy już ponad 50 miliardów aplikacji na urządzenia z systemem iOS.

BKXIobuCcAAgbjm.png_large

Wczoraj wieczorem naszego czasu padł kolejny rekord pobrań w App Store. Do tej pory pobraliśmy już ponad 50 miliardów aplikacji na urządzenia z systemem iOS.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na początku tego miesiąca Apple rozpoczęło odliczanie do pobrania 50-miliardowej aplikacji z App Store. Nastąpiło to wczoraj wieczorem. Zwycięzca konkursu otrzyma voucher o wartości 10 tysięcy dolarów, który może wykorzystać w w sklepie iTunes. Tylko w ostatnie 12 dni ściągnęliśmy z App Store 790 milionów aplikacji.

Tym razem Apple postanowiło również nagrodzić 50 kolejnych osób, które pobrały aplikacje zaraz po zwycięzcy. Otrzymają oni bony o wartości 500 dolarów.

Prawda jest taka, ze aplikacje na iUrządzenia są coraz częściej pobierane. W kwietniu liczba pobrań przekroczyła wartość 45 miliardów – 5 miliardów więcej niż w styczniu. Z kolei kolejne 5 mld zostało pobranych w zaledwie 4 tygodnie.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij