Udostępnij
Tweetnij

HBO Go z obsługą strumieniowania poprzez AirPlay

Na tę informację czekało zapewne wielu z was, zgadza się? Aplikacja HBO Go (w końcu!) doczekała się wsparcia dla strumieniowania filmów i programów telewizyjnych do Apple TV poprzez AirPlay.

Na tę informację czekało zapewne wielu z was,  zgadza się? Aplikacja HBO Go (w końcu!) doczekała się wsparcia dla strumieniowania filmów i programów telewizyjnych do Apple TV poprzez AirPlay.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPad ana dużym ekranie

Plotki na ten temat pojawiły się już jakiś czas temu. Koniec końców, aplikacja HBO Go doczekała się wsparcia dla funkcji AirPlay, która pozwoli wam przesyłać obraz i dźwięki bezpośrednio do wyświetlacza podłączonego do Apple TV. Wśród innych nowości i usprawnień w odświeżonym HBO Go warto wymienić:

  • optymalizację wydajności i usunięcie błędów, które powodowały wolniejsze działanie aplikacji;
  • usprawnienia samego odtwarzacza;
  • zoptymalizowane zużycie pamięci.

Aplikację HBO Go pobierzecie pod tym adresem. Chcąc strumieniować multimedia poprzez AirPlay do Apple TV upewnijcie się, że przystawka pracuje pod kontrolą iOS 5.1.1 lub nowszej wersji systemu.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij