Udostępnij
Tweetnij

YouTube na Androida z nowym paskiem nawigacji

Google wprowadziło kolejne zmiany do aplikacji YouTube w wersji na Androida. Pojawił się nowy pasek nawigacji.

Google wprowadziło kolejne zmiany do aplikacji YouTube w wersji na Androida. Pojawił się nowy pasek nawigacji.

YouTube w wersji na Androida doczekał się kolejnej aktualizacji zmieniającej interfejs użytkownika. Co dokładnie wprowadzono? Na pierwszy rzut oka niewiele widać, bo i rzadko bywa tak, że jesteśmy na tyle spostrzegawczy, aby zauważyć zmiany. A są one spore w porównaniu do poprzedniej wersji aplikacji.

YouTube pasek

Przede wszystkim zniknął na górze pasek nawigacji. Pojawił się za to na dole. Nie ma różnic w ustawieniu tego paska. Nadal znajdują się na nim ikony przenoszące nas do działu Główna, Na czasie, Subskrypcje czy Konto. Znajduje się on jednak na innym tle. Kolory zostały tutaj odwrócone – przedtem mieliśmy do czynienia z czerwonym tłem i ciemnymi ikonami, teraz zmieniono to na ciemne tło i czerwony kolor. Jeśli udostępnialiście dodatkowo wcześniej filmy z pomocą serwisu YouTube, Wasz pasek powiększy się o jeszcze jedną ikonę.

YouTube pasek

Jeśli jesteście posiadaczami urządzeń z Androidem, powinniście już widzieć zmiany. Jeżeli jeszcze ich nie zauważyliście, radzimy uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Zmiany nie pojawiły się w aplikacji YouTube’a na iOS. Załączone zrzuty ekranu pochodzą z serwisu Android Police. Na pierwszym screenie możecie zobaczyć starą wersję aplikacji, na nowym zrzucie – wersję z nowym paskiem, po wprowadzonej aktualizacji.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij