Udostępnij
Tweetnij

Dzięki Fingerprint Scanner użyjesz gestów z telefonów Pixel

Fingerprint Scanner to nowa aplikacja, która pozwala użytkownikowi na użycie gestów na czytniku linii papilarnych podobnie jak można to robić z na telefonach Google Pixel.

Fingerprint Scanner to nowa aplikacja, która pozwala użytkownikowi na użycie gestów na czytniku linii papilarnych, podobnie jak można to robić z na telefonach Google Pixel.

Fingerprint Scanner to specjalna aplikacja, która pozwala na wykonywanie gestów na czytniku linii papilarnych w telefonach z Androidem. Takie gesty zostały wprowadzone do najnowszych sprzętów Google’a – Pixel oraz wersji XL. Aplikacja jest już dostępna w Sklepie Play.

Fingerprint gestures

Fingerprint Scanner pozwala praktycznie na to samo, co zawarte jest w telefonach Pixel i jego większej wersji. Można zatem przykładowo raz dotknąć skanera, by otworzyła się aplikacja wybrana przez użytkownika, czy dwa razy dotknąć skanera, by wprowadzić urządzenie w stan spoczynku.

Fingerprint Scanner dostępne jest za darmo

Fingerprint Scanner dostępne jest do pobrania za darmo w Sklepie Play. Oczywiście, aplikacja będzie działała jedynie z tymi urządzeniami, które są wyposażone w czytnik linii papilarnych. Dodatkowo muszą działać pod kontrolą Androida 6.0 lub nowszego. Aplikację pobierzecie korzystając z poniższego przycisku. Redaktor serwisu Android Authority testował aplikację kilka godzin na Nexusie 6P i zapewnia, że działa ona niezwykle dobrze.

playstore1

Źródło: AndroidAuthority

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij