Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google z nowymi opcjami edycji opisów miejsc

Mapy Google zostały ponownie zaktualizowane. Tym razem możemy spodziewać się zmian w edycji opisów danych miejsc na mapie.

Mapy Google zostały ponownie zaktualizowane. Tym razem możemy spodziewać się zmian w edycji opisów danych miejsc na mapie.

Mapy Google doczekały się kolejnej aktualizacji. Tym razem Google wprowadziło więcej możliwości dla tych, którzy chcieliby dodać kilka nowych lokalizacji, jeśli nie znajdują ich na mapie. Pojawiły się zatem dwie nowe opcje – sugestia dla dodania nowego punktu oraz dodanie brakującej lokacji na mapie. Opcja ta dostępna jest również w wersji na iOS.

mapy google 1

Google wprowadziło także możliwość wyszczególnienia ofert danych lokali czy hoteli do wersji aplikacji na Androida. Wystarczy, że wciśniemy przycisk dodający opis do takiego punktu, a pojawi się także lista dodatkowych opcji oferowanych przez interesujące nas miejsce. Mogą być to przykładowo dania wegetariańskie czy wyszczególnione napoje alkoholowe w danym barze czy restauracji.

mapy google 2

Mapy Google doczekały się także możliwości łatwiejszych modyfikacji opisów do hoteli, restauracji, itp. Jeśli zostanie dodana modyfikacja opisu do takiego lokalu, wyświetli się ona na stronie w aplikacji. Jeżeli dana liczba użytkowników potwierdzi, że sugestia ta jest odpowiednia, zostanie ona dodana na stałe do opisu takiego miejsca. Ta opcja dostępna jest także w wersji na iOS.

mapy google 3

Źródło: Google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij