Udostępnij
Tweetnij

Samsung wprowadzi Bixby z Galaxy S8 do lodówek

Samsung Galaxy S8 to nie jedyne urządzenie, jakie otrzyma nowego asystenta głosowego. Bixby trafi również na inne urządzenia. Gigant z Korei poinformował, że ma zamiar wprowadzić Bixby do swoich lodówek. Lodówka Samsung Family Hub 2.0 jest już dostępna w sprzedaży, ale doczeka się aktualizacji wprowadzającej nowego asystenta.

Samsung Galaxy S8 to nie jedyne urządzenie, jakie otrzyma nowego asystenta głosowego. Bixby trafi również na inne urządzenia. Gigant z Korei poinformował, że ma zamiar wprowadzić Bixby do swoich lodówek. Lodówka Samsung Family Hub 2.0 jest już dostępna w sprzedaży, ale doczeka się aktualizacji wprowadzającej nowego asystenta.Samsung Family Hub 2.0 bixby lodówki

 

Bixby zadebiutował na najnowszych flagowcach z logo firmy Samsung jako asystent głosowy. Jest dostępny jedynie na Galaxy S8 i Galaxy S8+. Ale wkrótce ma się to zmienić. Z najnowszych informacji wynika, że wkrótce asystenta otrzymają… lodówki.

Jesteśmy otoczeni inteligentnymi urządzeniami. Niekoniecznie muszą to być smartfony, komputery czy tablety. Od lat w naszych kuchniach możemy spotkać inteligentne lodówki czy kuchenki mikrofalowe. Takie sprzęty doczekają się wkrótce własnego asystenta. Samsung ma już takie urządzenie w planach. Ma nią być lodówka Family Hub 2.0, która jest dostępna w sprzedaży od marca.

Bixby dla Samsung Family Hub 2.0 w ramach aktualizacji

Ci, którzy zakupili już wspomnianą lodówkę, będą mogli pobrać asystenta Bixby w ramach aktualizacji systemu. Klienci, którzy mają w planach taki zakup w przyszłości, będą mogli liczyć na już zainstalowanego asystenta. Co będzie oferował pomocnik? Przede wszystkim będzie pomagał nam w kuchni. Będziemy mogli między innymi sprawdzić jaka jest pogoda, przeczytamy o przepisach, sprawdzimy temperaturę wewnątrz lodówki, a także otrzymamy wskazówki na temat zdrowej kuchni.

Warto wspomnieć, że funkcja na razie ma jeszcze wszystkich z zapowiedzianych. W Europie i Stanach Zjednoczonych asystent nie ma wciąż jednej z najważniejszych opcji – komend głosowych. Podobno mają one nadejść dla Samsunga Galaxy S8 dopiero w czerwcu. Bixby otrzymał jednak komendy głosowe w Korei Południowej.

Źródło: AndroidCentral

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij