Udostępnij
Tweetnij

AUTODOC CLUB, czyli wygodna książka samochodowa na smartfonie

AUTODOC CLUB to aplikacja na smartfony z Androidem oraz iOS, którą powinien zainteresować się każdy właściciel auta lub innego typu pojazdu. Pozwala ona na wygodne monitorowanie stanu i pełni rolę książki samochodowej, którą mamy zawsze pod ręką. Z prostej przyczyny – znajduje się ona na naszym telefonie.

AUTODOC CLUB to aplikacja, którą powinien zainteresować się w zasadzie każdy właściciel samochodu. Wszyscy dobrze wiemy, jak trudno przechowywać wszystkie dane i historię napraw pojazdu w jednym miejscu. To oprogramowanie przychodzi z pomocą i ponadto oferuje szereg dodatkowych funkcji. Zobaczmy to sobie z bliska.

AUTODOC CLUB jest aplikacją współpracującą z niemal wszystkimi smartfonami. W ten sposób całą książkę samochodową mamy pod ręką, bo znajduje się ona cały czas z nami na telefonie. Historia napraw, usługi konserwacji i wiele więcej. Oprogramowanie ma bardzo przejrzysty i czytelny interfejs użytkownika. Kierowca ma także dostęp do szczegółowej historii wydatków i są one pogrupowane w czterech różnych kategoriach.

Aplikacja książka samochodowa AUTODOC CLUB

Ponadto AUTODOC CLUB daje dostęp do ponad 2,5 tys. filmików instruktażowych, które użytkownicy aplikacji mogą pobierać bez opłat. Wśród dodatkowych atutów jest wersja nie tylko na telefony z Androidem, ale również iPhone’y pracujące pod kontrolą systemu iOS, jak i brak reklam. Z oprogramowania można korzystać w trybie offline, a więc bez połączenia z internetem i ponadto jest ono dostępne w 22 różnych językach. Oczywiście, również w naszym, czyli polskim.

AUTODOC CLUB to także proste eksportowanie informacji o przechowywanych w aplikacji pojazdach. Pamiętajmy, że może być ich więcej niż jeden. Tak więc aplikacja z powodzeniem sprawdzi się również w firmach, które mają więcej aut. Tym bardziej, że zapisane dane można synchronizować pomiędzy wieloma urządzeniami. To platforma, której z pewnością warto dać szansę. Jeśli natomiast rozważacie zakup nowego auta, to wiedzcie, że teraz możecie to zrobić wygodnie bez wychodzenia z domu – możliwe to jest dzięki Spotawheel. To właśnie tu kupicie Samochody.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij