Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 dostaje tryb Noc. Są też kwietniowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy S10 otrzymuje kwietniowe poprawki bezpieczeństwa. Wraz z nimi na smartfonach pojawia się także tryb Noc. Znajduje się on w oprogramowaniu aparatu fotograficznego. Samsung postanowił wyodrębnić funkcję Bright Night z Galaxy S10 i wprowadzić dedykowany tryb Noc do kamery.

Samsung Galaxy S10, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dostaje dedykowany tryb Noc. Pojawia się on w oprogramowania aparatu fotograficznego po instalacji ostatniej aktualizacji. To uaktualnienie, które zawiera także kwietniowe poprawki bezpieczeństwa. Najnowszy firmware dla telefonów kończy się ciągiem znaków ASD4.

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

Tryb Noc w aparacie Galaxy S10 znajdziecie pomiędzy opcjami Żywność i Panorama, co widać na załączonym niżej zrzucie ekranowym. Samsung po prostu wyodrębnił Night Bright, bo chce, aby użytkownicy wiedzieli, że mogą skorzystać z dodatkowej opcji w trakcie robienia zdjęć po zmroku. Aktualizacja jest już dystrybuowana. Pojawia się też na modelach z polskiej dystrybucji.

Samsung Galaxy S10 tryb noc Night Mode aktualizacja kwietniowe poprawki bezpieczeństwa
fot.: Szewcu72

Samsung Galaxy S10 powinien dostać tryb Noc już w dniu premiery

Prawda jest taka, że Samsung Galaxy S10 powinien otrzymać tryb Noc już w trakcie rynkowej premiery. Jednak Koreańczycy nie wyrobili się na czas. Dlatego taka opcja udostępniana jest dopiero teraz. Jak to jednak mówią, lepiej późno niż wcale. Kwietniowe poprawki bezpieczeństwa zawierają patche przygotowane przez Google, jak i Koreańczyków, którzy usunęli błędy specyficzne dla ich oprogramowania.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z marca

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij