Udostępnij
Tweetnij

Pixel Launcher wyświetli w At A Glance powiadomienia. Pojawi się też Asystent Google

Pixel Launcher, a dokładniej funkcja At A Glance wkrótce dostanie dwie nowe opcje. Pierwszą są powiadomienia. Drugą Asystent Google, a dokładniej podpowiedzi od tej funkcji, które będzie mógł wyświetlać widżet. Stosowne przełączniki są już dostępne w ustawieniach. Jednak na razie ich włączenie na nic się nie zdaje.

Pixel Laucher oferuje widżet At A Glance, który wyświetla na ekranie informacje pogodowe czy godzinę. Jego funkcjonalność zostanie wkrótce wzbogacona o dwie nowe opcje. To powiadomienia i Asystent Google, które zagoszczą w tym widżecie. Stosowne opcje w ustawieniach już są. Niestety, ich włączenie na razie nic nie daje. Funkcje nie działają, co jednak pewnie zmieni się w bardzo niedługim czasie. Możemy jednak rzucić okiem na udostępniony przez serwis Android Police zrzut ekranowy, gdzie można zobaczyć sekcję ustawienia dla At A Glance.

Nowe ustawienia dla At A Glance pojawiają się na zrzucie widocznym po prawej stronie. Widzimy dwa nowe przełączniki. Pierwszy to powiadomienia, a drugi to Asystent Google. Widzimy też krótkie opisy, które informują nas o tym, co zaoferują te opcje. Widzimy, że w przypadku powiadomień będą to alerty o nadchodzących wydarzeniach, które pewnie będą pochodzić z kalendarza.

Pixel Launcher At A Glance Asystent Google powiadomienia widżet Android

 

Asystent Google w Pixel Launcher na widżecie At A Glance wyświetli inteligentne podpowiedzi

Asystent Google ma wyświetlać na widżecie inteligentne podpowiedzi. Pewne będą to jakieś tipy, które być może będą spersonalizowane pod kątem użytkownika. Na razie opcje nie działają i dlatego nie mamy okazji zobaczyć tego w akcji. Możemy jednak się domyślać, że w niedługim czasie gigant z Mountain View to aktywuje.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z marca

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij