Udostępnij
Tweetnij

Huawei P30 Pro i P30 na oficjalnych renderach

Huawei P30 Pro i model bez dopisku Pro w nazwie są coraz bliżej. W sieci pojawiły się oficjalne rendery prasowe smartfonów. Na nich możemy zobaczyć, jak producent zaprojektował poczwórny aparat. Tańszy Huawei P30 dostanie kamerę z trzema obiektywami. Wiemy, że ma pojawić się sensor ToF, który znajduje się w Honorze View 20.

Huawei P30 Pro pozował ostatnio na zdjęciach, ale teraz już wiemy, że tak naprawdę był to tańszy model telefonu bez dopisku Pro w nazwie. Potwierdzają to oficjalne rendery, na których widać, że w droższym smartfonie rzeczywiście aparat ma cztery obiektywy, a nie trzy. Opublikowano je na jednym z niemieckich serwisów. Rzućmy sobie na nie okiem.

Huawei P30 Pro ma aparat, gdzie trzy obiektywy są na wysepce, a obok po prawej stronie znajduje się dodatkowy obiektyw. Serwis źródłowy ujawnia, że na pokładzie jest sensor ToF, który znajduje się m.in. w Honorze View 20. Widać też podwójną diodę doświetlającą LED oraz logo firmy Leica. Z przodu można zobaczyć ekran z małym wcięciem w postaci łezki.

Huawei P30 Pro kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 Pro kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 Pro kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 Pro kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 Pro kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie

Huawei P30 Pro dostanie 10-krotny zoom

Serwis źródłowy raportuje, że Huawei P30 Pro ma otrzymać 10-krotny zoom. Nie wiadomo jednak, czy będzie to działało jak u Oppo, które podobnym rozwiązaniem chwaliło się na targach MWC 2019 w Barcelonie. Tam technologię oparto na peryskopowej optyce, gdzie wykorzystano pryzmat. Dopiero z niego światło trafia do sensora.

Huawei P30 bez dopisku Pro w nazwie dodatkowego obiektywu nie ma. Ten smartfon widoczny jest na poniższych renderach. Premiera nowych flagowców odbędzie się za niespełna miesiąc. Ponownie na miejsce debiutu wybrano Paryż.

Huawei P30 kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie Huawei P30 kiedy premiera cena rendery zdjęcia specyfikacja techniczna gdzie kupić najtaniej w Polsce opinie

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło: Winfuture.de

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij