Udostępnij
Tweetnij

MIUI 11 – te smartfony Xiaomi i Redmi mają dostać nowy system

MIUI 11 to nadchodząca nakładka dla urządzeń Xiaomi, która trafi też na modele marek POCO i Redmi. Tymczasem do sieci wyciekła rozpiska tych smartfonów, które mają dostać MIUI 11. Wygląda na to, że lista zawiera te modele Xiaomi i Redmi, które na nowy system załapią się w pierwszej kolejności. W rzeczywistości może być ich trochę więcej.

MIUI 11 jest już w przygotowaniu, co Xiaomi potwierdziło kilka tygodni temu. Prace nad oprogramowaniem zainaugurowano w styczniu. Wiemy, że firma chce się skupić na potrzebach użytkowników. Z czasem nowy system trafi także na smartfony marek POCO i Redmi. Pytanie tylko: na które z nich? Bo z pewnością nie wszystkie, które dostały MIUI 10. Odpowiedź przynosi dzisiejszy wyciek.

MIUI 11 trafi nie tylko na smartfony Xiaomi i Redmi z 2018 i tego roku. Także na część starszych modeli. Poniżej znajdziecie listę, która pojawiła się w sieci. Według mnie nie jest ona jednak kompletna i w rzeczywistości telefonów powinno być więcej. Pamiętajmy również, że nie zawiera wszystkich tych urządzeń, które dopiero zadebiutują w tym roku.

MIUI 11 Xiaomi Redmi kiedy premiera jakie smartfony

Te smartfony Xiaomi i Redmi dostaną MIUI 11

  • Mi 9, Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Pro, Mi 8 Explorer Edition, Mi 6, Mi 6X
  • Mi Mix 3, Mi Mix 2s, Mix Mix 2, Mi Mix
  • Mi Note 3, Mi Note 2
  • Mi Max 3, Mi Max 2, Mi Max
  • Mi Play
  • Mi 5c, Mi 5X, Mi 5s, Mi 5s Plus
  • Redmi Note 7, Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Note 4, Redmi Note 4X
  • Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4, Redmi 4X, Redmi 4A, Redmi 3s, Redmi 3X
  • Redmi S2

MIUI 11 zostanie pewnie zaprezentowane przez Xiaomi w drugim kwartale tego roku. Potem rozpoczną się publiczne beta testy. Finalna wersja oprogramowania pewnie będzie gotowa dopiero pod koniec lata lub wczesną jesienią. Wtedy Chińczycy zaczną ją udostępniać wszystkim użytkownikom.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij