Udostępnij
Tweetnij

OnePlus zachęca użytkowników do wymyślania nowych funkcji OxygenOS w ramach PMChallenge

OxygenOS to nakładka na system Android, która znajduje się w smartfonach marki OnePlus. Chińczycy doszli do wniosku, że może warto wykorzystać także pomysły użytkowników. Dlatego ogłosili akcję o nazwie PMChallenge. W jej ramach OnePlus zachęca użytkowników do zgłaszania własnych propozycji funkcji w OxygenOS. Najlepsze pomysły zostaną zrealizowane.

PMChallenge to nowa akcja, którą ogłosił OnePlus. Związane ona jest bezpośrednio z funkcjonalnością nakładki OxygenOS, która znajduje się w smartfonach Chińczyków. Użytkownicy telefonów będą mogli zgłaszać własne propozycje funkcji, które chcieliby zobaczyć w oprogramowaniu. Najciekawsze pomysły mają doczekać się realizacji.

OnePlus w ten sposób chce, aby to użytkownicy podpowiedzieli, co jeszcze ciekawego można zaimplementować w OxygenOS, a czego próżno można szukać w samym Androidzie. Nie będzie to jednak proste zadanie. Uczestnicy akcji PMChallenge będą musieli uzasadnić swoją propozycję. W tym celu trzeba będzie udzielić odpowiedzi na kilka pytań.

OnePlus OxygenOS PMChallenge

Na te pytania właściciele telefonów OnePlus będą musieli odpowiedzieć, gdy zechcą zgłosić nową funkcję do OxygenOS

  • Kim są użytkownicy?
  • Jaka jest proponowana funkcja?
  • Jaka jest wartość dla użytkownika?
  • Jeśli w branży smartfonów istnieją porównywalne rozwiązania, w jaki sposób proponowana funkcja ma być lepsza?

OnePlus zachęcą wszystkich kreatywnych użytkowników OxygenOS do wzięcia udziału w akcji PMChallenge. Firma jednak zastrzega, że planuje wybrać tylko najciekawsze z propozycji. Zostaną one zatwierdzone przez starszych pracowników działu oprogramowania firmy OnePlus. Zgłoszenia można zostawiać do 22 lutego. Potem program zostanie zamknięty. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnym forum producenta. Link znajdziecie w źródle. Z ofertą telefonów chińskiej marki możecie zapoznać się w naszym sklepie Sferis.

Przeczytaj także: Facebook i Messenger – funkcje i triki, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij