Udostępnij
Tweetnij

Google I/O 2019 z datą. Android Q i wiele więcej nowości w drodze

Google I/O 2019 to nadchodząca konferencja dla deweloperów, która odbędzie się ponownie w Amfiteatrze Shoreline w Mountain View. Wtedy zostanie zaprezentowany Android Q, ale nie tylko, bo nowości będzie więcej. Jeśli zagadka została rozwiązana poprawnie, to Google I/O 2019 odbędzie się w dniach 7-9 maja w Kalifornii.

Google I/O 2019 to tegoroczna konferencja giganta z Mountain View dla deweloperów. Firma na razie nie ogłosiła oficjalnych dat, kiedy to odbędzie się wydarzenie, na którym zostanie m.in. zaprezentowany system Android Q. Jednak udostępniła łamigłówkę, w której ukryto odpowiedź. Ta została rozszyfrowana w tym roku znacznie wcześniej niż zazwyczaj.

Tegoroczna konferencja Google I/O 2019 odbędzie się dokładnie w dniach 7-9 maja. Będzie to więc bardzo zbliżony termin do wydarzenia z zeszłego roku. Po raz kolejny, już czwarty rok z rzędu, konferencja będzie miała miejsce w Amfiteatrze Shoreline w Mountain View, w Kalifornii. Android Q jest jedną z najważniejszych nowości, które zostaną wtedy zaprezentowane, ale na tym nie koniec.

Google I/O 2019 Android Q kiedy premiera konferencja

Google I/O 2019 to nie tylko Android Q

Prawda jest taka, że gigant z Mountain View poświęci systemowi Android Q w trakcie Google I/O 2019 tylko część czasu. W rzeczywistości spodziewamy się znacznie więcej. Oczywiście, nowego sprzętu na tym wydarzeniu raczej nie zobaczymy, ale spodziewajmy się nowych informacji o oprogramowaniu i usługach.

Gigant z Mountain View zapewne niedługo potwierdzi termin Google I/O 2019, a potem rozpocznie się sprzedaż biletów. Wydarzenie z pewnością będzie ciekawe, ale warto mieć na uwadze, że pierwsza, poglądowa wersja systemu Android Q, zostanie udostępniona wcześniej. Pewnie już w marcu tego roku. Nie będzie jednak jeszcze zawierać wszystkich z przygotowywanych nowości.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij