Udostępnij
Tweetnij

Android Pie dla Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5, 6 Pro i S2 w drodze

Xiaomi uaktualniło już kilka własnych smartfonów do systemu Android Pie. Teraz poznajemy kolejne modele, które załapią się na nowe oprogramowanie. To Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5, Redmi S2 oraz 6 Pro. Użytkownicy tych modeli z chińskiej dystrybucji mogą zapisywać się do brania udziału w testach MIUI z systemem Android Pie.

Xiaomi robi co może, aby uaktualnić do systemu Android Pie możliwe jak najwięcej smartfonów. Część z modeli z 2018 roku już otrzymało uaktualnienie, a inne czekają. Teraz na liście pojawiają się kolejne. Są to Mi 6X, Redmi Note 5, S2 oraz 6 Pro. Te smartfony wkrótce również zostaną uaktualnione do nowego oprogramowania Google. Najpierw jednak odbędą się testy z MIUI 10.

Właściciele smartfonów Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5, S2 i 6 Pro, które pochodzą z chińskiej dystrybucji, mogą już zgłaszać chęć udziału w testach MIUI China Beta ROM, który będzie bazować na systemie Android Pie. Program pilotażowy trochę potrwa. Zapewne kilka tygodni. W międzyczasie powinien też zostać rozszerzony o wersję Global Beta ROM.

Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5, S2 i 6 Pro z systemem Android Pie jeszcze w tym kwartale

Spodziewamy się, że wymienione smartfony Xiaomi dostaną uaktualnienie do finalnej wersji systemu Android Pie jeszcze w tym kwartale. Beta testy zapewne nie będą przeciągać się w nieskończoność. Oczywiście, jest możliwe, że Mi 6X, Redmi Note 5, S2 i 6 Pro dostaną aktualizacje w różnym czasie. Konkretne informacje zapewne zostaną udostępnione z czasem. Gdy tylko rozpocznie się proces aktualizacji w wersji global, to z pewnością was o tym poinformujemy.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij