Udostępnij
Tweetnij

Oppo w Polsce pod koniec stycznia. Znamy dokładną datę wejścia

Oppo w Polsce zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Dziś agencja odpowiedzialna za obsługę marki w kraju ujawniła dokładną datę wejście urządzeń chińskiego producenta. Polska jest jednym z trzech krajów, gdzie w tym miesiącu zadebiutuje Oppo. Pozostałymi dwoma są Turcja i Wielka Brytania. Firma zaczyna zdobywać kolejne rynki.

Oppo poinformowało dziś, że z końcem stycznia jego produkty będą w końcu dostępne w Polsce. Firma przygotowywała się do ekspansji na naszym rynku przez kilka ostatnich miesięcy. Teraz jest gotowa do wejścia do naszego kraju, gdzie zapewne będzie chciała rywalizować m.in. z Xiaomi. Debiut zaplanowano dokładnie na 31 stycznia.

Oppo to jeden z gigantów chińskiego rynku smartfonów. Według IDC w 2017 roku była to czwarta pod względem wielkości firma zajmują się sprzedażą tego typu urządzeń. Teraz jej udział trochę spadł, ale i tak nadal jest to prawdziwy gigant. 6 centrów badawczo-rozwojowych, 10 fabryk czy dostępność w 400 tys. sklepów na całym świecie. Te liczby mówią same za siebie.

Oppo w Polsce kiedy premiera noweoppowieści

Oppo w Polsce z 4 dystrybutorami

Oppo już jesienią poinformowało, że głównym dystrybutorem produktów firmy będzie AB S.A. Jednak nie jedynym, bo niedawno ujawniono, że nawiązano współpracę także z trzema dodatkowymi firmami. To NTT S.A., ABC Data S.A. oraz TelForceOne S.A. Ma to na celu wzmocnienie widoczności marki już w dniu premiery.

Na dokładne szczegóły musimy jednak jeszcze poczekać, bo Oppo zamierza je ujawnić dopiero 31 stycznia. Wtedy poznamy listę produktów z cenami. Dowiemy się również, gdzie je będzie można kupić. W tym miesiącu chińska marka wchodzi także do Wielkiej Brytanii i Turcji.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia

źródło: informacja prasowa

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij