Udostępnij
Tweetnij

Android Pie z One UI dostępny dla Samsungów Galaxy S9 i S9+ w Polsce (XEO)

Samsung Galaxy S9 w Polsce doczekał się aktualizacji do systemu Android Pie z nakładką One UI. Koreańczycy zaczęli udostępniać uaktualnienie dla modeli XEO, a więc z rodzimej dystrybucji. Aktualizacja do systemu Android Pie z One UI dla Galaxy S9 w Polsce to to samo oprogramowanie, które Samsung udostępniło kilka dni temu w Niemczech.

Samsung Galaxy S9 zaczął dostawać system Android Pie z One UI w zeszłym tygodniu. Wtedy oprogramowanie pojawiło się na telefonach z Niemiec. Teraz dostępne jest także na egzemplarzach XEO, czyli w Polsce. Informują o tym od rana użytkownicy smartfonów na łamach mediów społecznościowych. W tym na Twitterze.

Samsung Galaxy S9 w Polsce dostaje uaktualnienie do systemu Android Pie z One UI, które wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków CRLI. To oznacza, że modele XEO dostają dokładnie tą samą wersję oprogramowania, co modele z Niemiec. OS zawiera grudniowe poprawki bezpieczeństwa. Uaktualnienie dystrybuowane jest drogą OTA.

Samsung Galaxy S9 aktualizacja Android Pie z One UI w Polsce XEO
zrzut ekranowy: Dawid Biesiada

Android Pie i One UI dla Galaxy S9 waży 1,75 GB

Aktualizacja do systemu Android Pie z One UI dla smartfonów Samsung Galaxy S9 dystrybuowana drogą OTA waży 1,75 GB. W przypadku telefonów testerów rozmiar jest mniejszy. Instalacja nowego oprogramowania wymaga ponownego uruchomienia telefonu. Oczywiście, nie powoduje to utraty danych przechowanych na urządzeniu.

Android Pie z One UI nie trafi tylko na modele Galaxy S9. W przyszłym miesiącu system dostanie Note 9 Potem przyjdzie kolej na następne urządzenia koreańskiej firmy. Samsung już ujawnił, które smartfony i tablety dostaną nowego Androida. Z rozpiską tych urządzeń możecie zapoznać się w tym artykule.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij