Udostępnij
Tweetnij

OnePlus 5T i 5 dostają OxygenOS 9.0.0 z systemem Android Pie

OnePlus 5T i OnePlus 5 to kolejne smartfony, które załapały się na finalną wersję aktualizacji do OxygenOS 9.0.0. Bazuje ona na systemie Android Pie i jest już udostępniana drogą OTA. Poza nowym Androidem właściciele wymienionych smartfonów mogą liczyć także na inne nowości. OxygenOS 9.0.0 wprowadza m.in. nowy tryb nie przeszkadzać.

OxygenOS 9.0.0 z systemem Android Pie dla modeli OnePlus 5T i 5 był dostępny od niedawna w postaci wersji Open Beta. Producent postanowił pójść w ślady za Samsungiem i na święta udostępnił finalne wydanie oprogramowania. Jest już ono dystrybuowane drogą OTA. Z informacji, które można znaleźć na Twitterze wynika, że aktualizacja pojawia się też w Polsce.

OxygenOS 9.0.0 dla smartfonów OnePlus 5T i 5 nie wprowadza wyłącznie systemu Android Pie i wszystkich zawartych w nim nowości. Pojawiają się także inne, autorskie rozwiązania. Wśród nich jest nowy tryb do gier z numerem 3.0. Następnie mamy przeprojektowany tryb nie przeszkadzać. Zapewniono również integrację z Google Lens.

OnePlus 5T 5 Android Pie OxygenOS 9.0.0 aktualizacja

Właściciele OnePlus 5T i 5 mogą również liczyć na aktualne, grudniowe poprawki bezpieczeństwa. Pojawiają się także nowe gesty nawigacji. Niestety, tylko dla pierwszego z wymienionych smartfonów. Drugi ich nie otrzymał. Aktualizacja dystrybuowana drogą OTA waży około 1,75 GB. Jednak nie będzie dostępna od razu dla wszystkich.

Android Pie i OxygenOS 9.0.0 dla OnePlus 5T i 5 będzie dystrybuowany etapami

Na oficjalnym forum producenta czytamy, że aktualizacja do OxygenOS 9.0.0 dla modeli OnePlus 5 i 5T nie zostanie od razu udostępniona dla wszystkich użytkowników smartfonów. Początkowo drogą OTA pojawi się u niewielu. Z czasem jednak będzie dystrybuowana szerzej. W każdym razie, u części osób z Polski powinna już być i dowód na to macie w poniższym tweecie.

https://twitter.com/foxpl1/status/1077829297702879232

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z Androida

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij