Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S8 z Polski dostaje czerwcowe poprawki bezpieczeństwa (AQF7)

Samsung Galaxy S8 w regionie XEO, czyli z polskiej dystrybucji, otrzymuje aktualizację, która wprowadza czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Te zawierają poprawki łącznie ponad 100 różnych błędów, które załatały firmy Samsung i Google. Najnowsza aktualizacja dla Galaxy S8 z Polski zawiera także inne udoskonalenia, które zapewne przypadną wam do gustu.

Samsung Galaxy S8 w regionie XEO, czyli z polskiej dystrybucji, otrzymuje aktualizację, która wprowadza czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Te zawierają poprawki łącznie ponad 100 różnych błędów, które załatały firmy Samsung i Google. Najnowsza aktualizacja dla Galaxy S8 z Polski zawiera także inne udoskonalenia, które zapewne przypadną wam do gustu.

Samsung Galaxy S8 Android 7.0 Nougat

Samsung Galaxy S8 z Polski doczekał się aktualizacji wnoszącej na pokład flagowca czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Nowe uaktualnienie dostępne dla regionu XEO, które dystrybuowane jest drogą OTA, waży nieco ponad 630 MB. Po aktualizacji numer firmware podnoszony jest do wersji kończącej się ciągiem znaków AQF7.

Najnowsza aktualizacja zawiera wspomniane poprawki bezpieczeństwa z czerwca. Samo Google w systemie Android załatało ponad 90 różnych luk, a Samsung wprowadził poprawki ponad 20 różnych bugów specyficznych dla jego oprogramowania. Na tym jednak nie koniec, bo pojawiły się także inne usprawnienia. W oficjalnym wykazie zmian czytamy o modyfikacjach dotyczących dolnego paska nawigacji. Tam dodano nowe ikony koryguj/ukryj, co sprawia, że elementy nawigacji nie zasłaniają wyświetlacza. Uaktualniono także paletę kolorów paska nawigacji, jak i usprawniono funkcje odpowiedzialne za robienie zdjęć panoramicznych.

Samsung Galaxy S8 XEO aktualizacja AQF7 czerwcowe poprawki bezpieczeństwa

Oczywiście, po pobraniu i zainstalowaniu najnowszej aktualizacji będzie wymagane ponowne uruchomienie telefonu, ale to chyba nie jest jakimś zaskoczeniem. Pamiętajcie również, że nowe uaktualnienie dostępne jest dla Galaxy S8 z wolnej sprzedaży. W przypadku telefonów od operatorów update może jeszcze nie być dostępny do pobrania.

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij