Udostępnij
Tweetnij

T-Mobile zapowiada nową ofertę na kartę. No limit + 10 GB za 25 zł

T-Mobile na kartę po 1. stycznia dostępne będzie na nowych, bardzo atrakcyjnych warunkach. Za jedyne 25 złotych/miesiąc będziecie mogli liczyć na nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz na 10 GB internetu. T-Mobile na kartę będziecie mogli także opłacać każdego dnia za jedną złotówkę.

T-Mobile na kartę po 1. stycznia dostępne będzie na nowych, bardzo atrakcyjnych warunkach. Za jedyne 25 złotych/miesiąc będziecie mogli liczyć na nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz na 10 GB internetu. T-Mobile na kartę będziecie mogli także opłacać każdego dnia za jedną złotówkę.

T-Mobile antena Orange Plus Play

T-Mobile na kartę czeka sporo zmian. Po 1. stycznia oferta będzie dostępna na nowych warunkach. Do wyboru będą dwie opcje. Pierwszą jest miesięczna opłata w wysokości 25 złotych. Doładowując kartę taką kwotą będziecie mogli liczyć każdego miesiąca na nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz dostaniecie do wykorzystania 10 GB internetu. W tym przypadku osoby przenoszące numer do T-Mobile na kartę mogą liczyć na pierwszy miesiąc usług za darmo. Przygotowano tez dodatkowe pakiety na internet (gdyby 10 GB nie wystarczyło) o wielkości 1, 3 i 5 GB w cenach – odpowiednio – 5, 9 i 12 zł.

T-Mobile na kartę będzie można opłacać także za 1 zł dziennie

To nowość dla osób, które lubią kontrolować wydatki i płacić za to, z czego tylko korzystają. Za 1 złotówkę możecie liczyć na nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz numery stacjonarne, SMS-y do sieci w kraju oraz 300 MB internetu każdego dnia. Opłata pobierana jest tylko w przypadku skorzystania z którejkolwiek z dostępnych usług (w przypadku internetu musi to być transfer danych powyżej 5 MB). W innym wypadku nie. Tak więc, jak nietrudno zauważyć, decydując się na taką opcję, w miesiącu i tak nie zapłacicie więcej niż 31 złotych.

Oferta „Bez limitu za 1 zł dziennie” będzie automatycznie aktywowana na najnowszych starterach T-Mobile na kartę, które trafią do sprzedaży po 1. stycznia 2017. Każdy klient może też liczyć na wiadomość z informacją o możliwości aktywacji miesięcznej opcji za 25 zł. Nowa oferta ma też być dostępna dla aktualnych klientów T-Mobile na kartę. Ci będą mogli ją aktywować w następujący sposób:

  • wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub
  • wysyłając kod ekspresowy *140*265#

W przypadku oferty „Bez limitu za 1 zł dziennie” należy:

  • wysyłać SMS o treści START na numer 466 lub
  • wysłać kod ekspresowy *140*296#

źródło: informacja prasowa

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij