Udostępnij
Tweetnij

Samsung Internet dla Gear VR z nową aktualizacją

Samsung Internet dla gogli Gear VR doczekał się nowej aktualizacji. Wersja z numerem 4.2 wprowadza kilka ciekawych nowości, ja możliwość zmiany tła w menu czy integrację przeglądarki w wersji na gogle do wirtualnej rzeczywistości oraz na telefony z logo Galaxy. Nowa wersja dostępna jest już do pobrania.

Samsung Internet dla gogli Gear VR doczekał się nowej aktualizacji. Wersja z numerem 4.2 wprowadza kilka ciekawych nowości, ja możliwość zmiany tła w menu czy integrację przeglądarki w wersji na gogle do wirtualnej rzeczywistości oraz na telefony z logo Galaxy. Nowa wersja dostępna jest już do pobrania.

Samsung wydał nowe uaktualnienie dla Samsung Internet w wersji stworzonej na potrzeby gogli Gear VR. Aktualizacja z numerem 4.2 wprowadza kilka ciekawych nowości, by, jak twierdzi koreański gigant, dać możliwość użytkownikom na lepszą kontrolę i bardziej wciągające doświadczenia przy przeglądaniu.

Samsung Internet 1

Jedną z najważniejszych zmian jest możliwość modyfikacji tła wyświetlanego przy przeglądaniu. Teraz użytkownik będzie mógł wprowadzić nowy obraz, który będzie wyświetlał się z tyłu wyników. Grafika będzie działała w 360 stopniach, więc będziemy mogli obracać się dookoła i wciąż będzie widoczna. Obrazy dostarcza Samsungowi firma OTOY.

Samsung Internet dla Gear VR otrzymało również wsparcie dla WebVR v1.0: eksperymentalnego API JavaScript, który umożliwia dostęp do funkcji VR urządzenia i pozwala użytkownikom na wyświetlanie obrazów 3D na stronach internetowych z różnych kątów.

samsung internet 2

Przyjemniejsze oglądanie filmów na Gear VR dzięki Samsung Internet

Dzięki integracji danych Samsung Internet dla Gear VR wraz z wersją przeglądarki na Androida teraz użytkownicy będą przyjemniej np. oglądać filmy w wirtualnej rzeczywistości. Jeśli więc przykładowo włączymy taki film w przeglądarce na Androidzie, możemy później kontynuować jego oglądanie na goglach.

Samsung Internet

Z pomocą funkcji File Explorer użytkownik może przeglądać i wyświetlać zdjęcia i filmy zapisane na urządzeniu mobilnym lub w pamięci USB poprzez funkcję USB OTG (on-the-go). Do tego dochodzi funkcja obsługi rozpoznawania głosu, klawiatura ekranowa wyposażona w 11 języków oraz możliwość integracji urządzeń Bluetooth, takich jak klawiatury, myszy i pad. Nowa wersja aplikacji Samsung Internet dla gogli Gear VR jest już dostępna do pobrania w Oculus Store.

Źródło: Samsung

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij