Udostępnij
Tweetnij

Samsung kończy z TouchWiz. Teraz to Samsung Experience

Samsung wprowadził trzecią betę Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Wraz z nią zmieniła się nazwa interfejsu graficznego, którego koreańska firma używa w swoich telefonach. Teraz możecie pożegnać się ze słynnym TouchWiz. Nowa nazwa UI to po prostu Samsung Experience.

TouchWiz to specjalny interfejs graficzny, którego używa Samsung w swoich telefonach. Teraz będziecie się mogli z nim pożegnać. A przynajmniej z jego nazwą. Google wypuściło właśnie nową wersję beta Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge, w której można dostrzec nową nazwę interfejsu – Samsung Experience.

Samsung Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat beta 3.0 1

Najnowsza wersja TouchWiz, Nature UX, pojawiła się pierwszy raz na Galaxy S III. Jest dużo bardziej zaawansowana niż poprzednia wersja, 4.0. Teraz jednak Samsung postanowił wprowadzić kolejne zmiany. W zasadzie Nature UX było standardową, zmienioną nazwą dla nowego interfejsu, ale użytkownicy i tak używali poprzedniej do jego określania. Teraz Samsung Experience version 8 wszedł w miejsce wspomnianej nazwy UI.

Samsung Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat beta 3.0

Trzecia wersja bety Android 7.0 Nougat to odejście od mocnych kolorów i balansowanie w okolicach bieli. Poza tym Koreańczycy dodali także aplikacje Samsung Pass oraz Samsung Note, a także opcję automatycznego dostosowania jasności ekranu w panelu szybkiego wybierania.

Źródło: Sammobile

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij