Udostępnij
Tweetnij

Google testuje nowy, zaokrąglony widżet wyszukiwarki

Google testuje nowy widżet wyszukiwarki na urządzeniach z Androidem. Ten nowy jest zaokrąglony, ale widzą go na razie tylko nieliczni użytkownicy.

Google testuje nowy widżet wyszukiwarki na urządzeniach z Androidem. Ten nowy jest zaokrąglony, ale widzą go na razie tylko nieliczni użytkownicy.

Wraz z premierą smartfonów Google Pixel wprowadzono nowy Pixel Launcher, w którym pojawił się odświeżony widżet wyszukiwarki Google. Jest on rozwijany z logo G umieszczonego w lewym górnym rogu ekranu. Zdaje się jednak, że na tym nie koniec zmian. Część użytkowników Androida dostrzega kolejne zmiany w widżecie wyszukiwarki.

Nowy widżet, który pojawił się u wybranych użytkowników, jest zaokrąglony na krawędziach. Możemy go zobaczyć na poniższym zdjęciach. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. Niestety, funkcja prawdopodobnie jest aktywowana po stronie serwerów Google’a, a więc na jej wdrożenie u wszystkich użytkowników Google Now Launcher pewnie trochę sobie poczekamy. Pozostaje nam wierzyć, że nie potrwa to zbyt długo.

widżet Google

widżet Google

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij