Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google 9.38.1 z nadchodzącymi wydarzeniami

Mapy Google 9.38.1 to najnowsza odsłona popularnej aplikacji. Firma z Mountain View zaszyła w niej integrację z nadchodzącymi wydarzeniami z Kalendarza.

Mapy Google 9.38.1 to najnowsza odsłona popularnej aplikacji. Firma z Mountain View zaszyła w niej integrację z nadchodzącymi wydarzeniami z Kalendarza.

Google poinformowało o wdrażaniu nowej funkcji w aplikacji Mapy na Androida. Jest nią integracją z nadchodzącymi wydarzeniami z Kalendarza Google. W sekcji Twoje miejsca znajduje się nowa zakładka: NADCHODZĄCE, gdzie można podejrzeć miejsca z zaplanowanymi spotkaniami czy wydarzeniami.

Mapy Google 9.38.1

Taka opcja pojawiła się już w ostatniej wersji beta aplikacji i szerzej przeczytacie o niej w tym wpisie (gdzie zobaczycie też, co dokładnie można zrobić z takim wydarzeniem). Aplikacja Mapy Google 9.38.1 jest obecnie wdrażana i jeśli jej jeszcze nie widzicie w Sklepie Play, to zawsze możecie sięgnąć po odpowiedni plik APK. Do pobrania poniżej.

źródło: Google

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij