Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 jeszcze nie zadebiutował, a już się doczekał klona z Chin

Chińczycy nie zasypują gruszek w popiele i choć Apple jeszcze nie zdążyło pokazać smartfonu iPhone 7, tak ten już doczekał się chińskiej repliki z systemem Android.

Chińczycy nie zasypują gruszek w popiele i choć Apple jeszcze nie zdążyło pokazać smartfonu iPhone 7, tak ten już doczekał się chińskiej repliki z systemem Android.

Sonny Dickson opublikował wczoraj na Twitterze zdjęcie, które zamieściliśmy poniżej. Widzimy na nim smartfona z logo Apple na obudowie oraz podwójny aparat fotograficzny. Na pierwszy rzut oka telefon wygląda na 5,5-calowego iPhone’a 7, który do sprzedaży ma trafić pod nazwą iPhone 7 Plus czy iPhone Pro (to się wyjaśni pewnie dopiero we wrześniu). Jeśli jednak przyjrzyjmy się napisom na dole obudowy, to dostrzeżmy tu: Designed by TAIWAN Made in China. Cóż… Tajwan jako kraj nie mógł zaprojektować smartfona. Normalnie w tym miejscu znajduje się zdanie: Designed by Apple in Cupertino.

iphone_7_klon

Oczywiście, powyższe zdjęcie nie prezentuje żadnego z iPhone’ów 7. To zwykła replika i z informacji przekazanych przez Dicksona wynika, że jest to klon z systemem Android. Widzimy, że Chińczycy (czy Tajwańczycy) nie śpią i jeszcze przed premierą nowego smartfona z systemem iOS opracowali jego replikę. Oczywiście, bazując na dotychczasowych plotkach i przeciekach dotyczących iPhone’a 7 Plus z podwójną kamerą iSight.

źródło: twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij