Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play z opcją odseparowania zainstalowanych aplikacji?

Użytkownicy donoszą o zmianach w aplikacji Sklep Play. Według doniesień będzie można odseparować zainstalowane aplikacje i/lub gry w sekcjach Top.

Użytkownicy donoszą o zmianach w aplikacji Sklep Play. Według doniesień będzie można odseparować zainstalowane aplikacje i/lub gry w sekcjach Top.

Sklep Play

Google ponownie wypróbowuje nowe opcje w aplikacji Sklep Play. Tym razem użytkownicy donoszą, że pojawia się tam ciekawa możliwość informowania o tym, jakie aplikacje już zainstalowaliśmy, a jakie nie. Można ją włączyć z pomocą suwaka, który ukazuje się na górze listy aplikacji i/lub gier w wybranej przez nas sekcji.

Kiedy ją włączymy, na liście np. najpopularniejszych aplikacji pojawiają się te, które już zainstalowaliśmy wraz z tymi jeszcze przez nas niepobranymi. Kiedy ją natomiast wyłączamy, z listy znikają wszystkie te aplikacje i/lub gry, które już mamy na swoim urządzeniu.

Suwak pojawia się jedynie w sekcjach Top. W przypadku mojego urządzenia nie jest on widoczny, więc ciężko powiedzieć czy opcja ta została udostępniona w ramach testów, czy może powoli wchodzi już w życie i niedługo będzie dostępna na wszystkich urządzeniach. Poniżej możecie zobaczyć wideo, w którym redaktor serwisu Android Authority pokazuje działanie nowej opcji:

Źródło: AndroidAuthority

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij