Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google w wersji beta na Androida dla wszystkich

Google uruchomiło publiczne beta testy aplikacji Mapy Google na Androida, w których udział może wziąć każdy zainteresowany.

Google uruchomiło publiczne beta testy aplikacji Mapy Google na Androida, w których udział może wziąć każdy zainteresowany. 

Google zaprasza wszystkich do publicznych beta testów Map Google w wersji na Androida. W tym celu wystarczy tylko udać się pod ten adres, dotknąć przycisk ZOSTAŃ TESTEREM i po chwili otrzymacie dostęp do łącza w Sklepie Play, gdzie uaktualnicie własne mapy do wersji beta.

Screenshot_2016-06-03-09-25-12 Screenshot_2016-06-03-09-25-30

Pierwsza publiczna beta aplikacji Mapy Google ma numerek 9.27 i nie debiutuje ze zbyt dużą ilością zmian. W aplikacji na Android Wear pojawił się nowy splash screen, a w ustawieniach powiadomień znajdziemy dwie nowe opcje: Wyświetlaj powiadomienia o oczekujących publikacjach oraz Wskazówki dojazdu.

Warto dodać, że redakcja Android Police doszukała się pewnych wzmianek w kodzie Map Google 9.27, które wskazują, że wkrótce w aplikacji mogą pojawić się komunikaty powitalne: dzień dobry, dobry wieczór i podobne. Pewnie będą wyświetlane w zależności od pory dnia, w których uruchomimy mapy. Na razie takiej funkcji nie ma.

Pamiętajmy, że jest to wersja beta aplikacji, a więc niepozbawiona błędów. Mapy Google 9.27 mogą obecnie zatrzymywać niespodziewanie działanie lub powodować inne problemy. Dlatego też należy się zastanowić nad tym, czy na pewno brać udział w beta testach.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij