Udostępnij
Tweetnij

Animacje z Androida N zaprezentowane na filmie w slow motion (wideo)

Twórca kanału GeekCeption opublikował w YouTube film, na którym możemy zobaczyć animacje w systemie Android N nagrane w slow motion. Trzeba przyznać, że dopiero w zwolnionym tempie robią wrażenie.

Twórca kanału GeekCeption opublikował w YouTube film, na którym możemy zobaczyć animacje w systemie Android N nagrane w slow motion. Trzeba przyznać, że dopiero w zwolnionym tempie robią wrażenie. 

Każda kolejna wersja systemu Android wnosi nowe animacje i przejścia, które, oczywiście, wyświetlają się na tyle szybko, że niespecjalnie zwracamy na nie uwagę. Okazuje się jednak, że wkład pracowników Google w coraz to więcej animacji jest nieoceniony. Możemy się o tym przekonać oglądając je na filmie w slow motion.

Takie wideo opublikował twórca kanału GeekCeption. W tym celu zainstalował system Android N Developer Preview 3, który Google udostępniło w zeszłym tygodniu, i następnie zarejestrował różne animacje na wideo w zwolnionym tempie. Trzeba przyznać, że animacje w systemie robią wrażenie i choć nie zwracamy na nie większej uwagi w trakcie codziennej pracy z telefonem czy tabletem, tak warto zobaczyć je na poniższym filmie.

źródło: geekception

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij