Udostępnij
Tweetnij

Plotka: flagowce Samsunga dostaną Androida N w czwartym kwartale

Sammobile raportuje, że w tym roku Samsung ma się „uwinąć” z aktualizacją w nieco krótszym czasie niż w przypadku Androida 6.0 Marshmallow i flagowce Koreańczyków powinny dostać Androida N jeszcze w czwartym kwartale tego roku.

Sammobile raportuje, że w tym roku Samsung ma się „uwinąć” z aktualizacją w nieco krótszym czasie niż w przypadku Androida 6.0 Marshmallow i flagowce Koreańczyków powinny dostać Androida N jeszcze w czwartym kwartale tego roku. 

Doskonale pamiętamy, jak Samsung kazał czekać długimi tygodniami na aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow. Oprogramowanie udostępniono dla wybranych smartfonów Koreańczyków dopiero zimą tego roku i zostało to poprzedzone beta testami, które rozpoczeły się w grudniu.

Samsung Galaxy S7 Edge 20

Jak będzie w przypadku Androida N, który obecnie znajduje się w fazie beta testów? Serwis Sammobile raportuje, że Samsung chce rozpocząć aktualizację do tej wersji systemu dla własnych smartfonów jeszcze przed końcem tego roku. Sam Android N zostanie udostępniony w finalnej postaci w drugiej połowie lata tego roku. Samsung ma zaktualizować w pierwszej kolejności następujące smartfony: Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy S7, Galaxy S7 edge i Galaxy Note 5. Sammobile nie wymienia na tej liście nadchodzącego Galaxy Note 6, ale jest pewnym, że ten model też załapie się na Androida N w pierwszej kolejności. Tablety z serii Galaxy Tab S2 mają otrzymać aktualizację na początku 2017 roku.

Oczywyście, powyższych informacji nie ma co traktować jako pewnych. To tylko plotki i tak naprawdę jest chyba jeszcze zbyt wcześnie, aby spekulować o terminach aktualizacji do Androida N dla flagowców Samsunga, skoro sam system jeszcze nie został udostępniony w finalnej wersji.

źródło: sammobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij