Udostępnij
Tweetnij

Superbook – urządzenie, które zmieni smartfon z Androidem w laptopa

Superbook to laptop, do którego można podłączyć smartfona. Urządzenie ma 11,6-calowy ekran i klawiaturę, dzięki której możemy korzystać z telefonu jak z notebooka.

Superbook to laptop, do którego można podłączyć smartfona. Urządzenie ma 11,6-calowy ekran i klawiaturę, dzięki której możemy korzystać z telefonu jak z notebooka.

Superbook to „laptop” przeznaczony dla smartfonów z Androidem. W rzeczywistości urządzenie nie ma pamięci ani procesora. Innymi słowy – jest to stacja dokująca składająca się z 11,6-calowego ekranu o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, klawiatury oraz touchpada, którą można podłączyć do smartfona z Androidem, by działała jak komputer i pozwalała na włączenie aplikacji z telefonu.

Superbook

Sprzęt jest kompatybilny ze smartfonami z Androidem 5.0 i co najmniej 1 GB pamięci RAM, które można podłączyć do urządzenia z pomocą USB typu C. Twórcy Superbooka twierdzą jednak, że działa on najlepiej z telefonami z pamięcią RAM większą niż 1 GB oraz 64-bitowymi procesorami. Superbook nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, jednak na stronie producenta można już urządzenie zamówić za 99 dolarów.

Źródło: GetSuperbook

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij