Udostępnij
Tweetnij

Nova Launcher 4.3 beta 5 z folderami jak w Androidzie N

Twórcy Nova Launcher starają się nadgonić Google i w nowej wersji beta aplikacji dodali foldery, które pojawiły się w Android N Developer Preview udostępnionym w tym tygodniu.

Twórcy Nova Launcher starają się nadgonić Google i w nowej wersji beta aplikacji dodali foldery, które pojawiły się w Android N Developer Preview udostępnionym w tym tygodniu.

Jedną z nowości w systemie Android N Developer Preview 2, który udostępniono do testów wcześniej w tym tygodniu, są nowe foldery na ekranie startowym z aplikacjami i nowym podglądem. Twórcy Nova Launcher – jednego z najpopularniejszych launcherów aplikacji na Androida, postanowili dodać podobne rozwiązanie we własnym programie.

nexus2cee_Screenshot_20160414-162029-728x428

Okrągłe foldery dla aplikacji dodano w Nova Luancher 4.3 beta 5, a więc ostatniej, poglądowej wersji oprogramowania. Foldery te działają na tej samej zasadzie co w Androidzie N, a więc umożliwiają podgląd 2, 3 lub 4 aplikacji umieszczonych wewnątrz. Nie jest to jednak domyślny styl i należy go aktywować w ustawieniach Nova Launcher.

Jeśli chcecie to wypróbować, to musicie pobrać Nova Launcher 4.3 beta 5 (choćby stąd). Funkcja działa tylko na urządzeniach z Androidem 5.0 Lollipop lub nowszą wersją.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij