Udostępnij
Tweetnij

Kalendarz Google pomoże osiągnąć nam upragniony cel (wideo)

Google wprowadza nową aktualizację do aplikacji Kalendarz. Wersja 5.4 skupia się wokół dodatkowej funkcji pomagającej w osiąganiu celów użytkownika.

Google wprowadza nową aktualizację do aplikacji Kalendarz. Wersja 5.4 skupia się wokół dodatkowej funkcji pomagającej w osiąganiu celów użytkownika.

Google Kalelndarz

Google rozumie, że ludzie rozwijający swoją karierę mogą być bardzo zajęci. Mnie przykładowo bardzo ciężko znaleźć czas na moje hobby. I tutaj kalifornijski gigant wychodzi z kolejną propozycją dla użytkowników urządzeń z Androidem. Aplikacja Kalendarz otrzymała nową aktualizację, w ramach której dodane zostaną cele.

Wersja 5.4 wprowadza nową opcję, która pozwala na ustawienie szczegółów odnośnie ćwiczeń, rozwijania umiejętności czy prostych celów. Użytkownik może wybrać częstotliwość, preferowaną godzinę i czas trwania czynności, a Kalendarz sam będzie wyszukiwał odpowiednich terminów, przeszukując harmonogram tygodnia i ustalając, jaki czas będzie odpowiedni. Jeśli w ustalonym (np. na ćwiczenia) terminie wpiszemy chociażby spotkanie, aplikacja ustawi inny termin. Kalendarz będzie uczył się naszej interakcji z celami. Jeśli zatem będziemy ciągle przesuwać termin ćwiczeń w określonych dniach, aplikacja pominie je ustawiając inny termin.

Jest jednak problem – nowa opcja nie bierz pod uwagę zsynchronizowanych kalendarzy, więc część terminów użytkownik będzie musiał przesunąć sam. Cele pojawią się we wszystkich krajach, w których Kalendarz jest obsługiwany. Jeśli nie widzicie jeszcze nowych funkcji, możecie skorzystać z pliku APK. Znajdziecie go pod tym adresem. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij