Udostępnij
Tweetnij

Lenovo Moto X 2016 na pierwszym zdjęciu?

HelloMotoHK opublikowało zdjęcie, na którym możemy zobaczyć podobno nowego smartfona Lenovo. Prawdopodobnie Moto X 2016 ze skanerem linii papilarnych.

HelloMotoHK opublikowało zdjęcie, na którym możemy zobaczyć podobno nowego smartfona Lenovo. Prawdopodobnie Moto X 2016 ze skanerem linii papilarnych.

Do sieci wyciekło zdjęcie, które podobno prezentuje nowego smartfona Lenovo z serii Moto. Jak dobrze wiemy, te już nie będą sygnowane logo Motoroli. Opublikowana przez HelloMotoHK fotka nie jest zbyt dobrej jakości, ale możemy dostrzec przednią kamerkę z diodą doświetlającą LED oraz przycisk pod ekranem, który prawdopodobnie ma skaner linii papilarnych (dlaczego nie z tyłu obudowy?). Można także dostrzec złącze, które przypomina USB C.

Lenovo_Moto_X_2016

Cóż… trudno powiedzieć, czy zdjęcie rzeczywiście prezentuje nowego smartfona Motoroli… wróć, Lenovo. Jeśli rzeczywiście jest to Moto X 2016, to oficjalna zapowiedź telefonu powinna odbyć się latem tego roku. Wtedy wszystko się wyjaśni. W popularnych benchmarkach można znaleźć kilka nowych i niezapowiedzianych smartfonów Lenovo, ale żaden z nich nie ma mocnej specyfikacji technicznej, a więc są to budżetowe telefony. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać, a ten wyciek warto potraktować z przymrużeniem oka.

źródło: google+

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij