Udostępnij
Tweetnij

Smartfony i tablety Samsunga do jutra w niższych cenach

Sklep Sferis w ramach promocji Tydzień z rabatem przygotował ciekawą ofertę dla wielbicieli urządzeń firmy Samsung. Do jutra wybrane tablety, smartfony i zegarek tej firmy zakupimy w niższej cenie. Wystarczy podać specjalny kod.

sferis promocja

Sklep Sferis w ramach promocji Tydzień z rabatem przygotował ciekawą ofertę dla wielbicieli urządzeń firmy Samsung. Do jutra wybrane tablety, smartfony i zegarek tej firmy zakupimy w niższej cenie. Wystarczy podać specjalny kod.

Promocja Samsung znajdziesz w naszym sklepie.

Jeśli planujecie w najbliższej przyszłości zakupić urządzenie mobilne działające pod kontrolą Androida, możecie skorzystać z najnowszej promocji w naszym sklepie Sferis, który do jutra proponuje obniżki na kilka smartfonów i tabletów, a nawet zegarki firmy Samsung. Aby skorzystać z promocji, wystarczy podać przy zakupie specjalny kod. Poniżej lista urządzeń objętych promocją i obniżonych cen (w nawiasie wymagane kody):

  • Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 (wersje w kolorze białym lub czarnym) – przecena z 699 zł na 649 zł (SAMSUNG1)
  • Smartfon Samsung Galaxy A3 (wersje w kolorze białym, czarnym, złotym lub szarym) – przecena z 949 zł na 799 zł (SAMSUNG2)
  • Zegarek Samsung Gear S2 (wersje w kolorze białym lub czarnym) – przecena z 1349 zł na 1249 zł (SAMSUNG3)
  • Tablet Samsung Galaxy Tab A 9.7 (wersje w kolorze białym lub czarnym) – przecena z 949 zł na 849 zł (SAMSUNG3)
  • Smartfon Samsung Galaxy A5 (wersje w kolorze białym, czarnym, szarym lub złotym) – przecena z 1149 zł na 999 zł (SAMSUNG2)
  • Smartfon Samsung Galaxy Grand Prime (wersja w kolorze szarym) – przecena z 699 zł na 569 zł (SAMSUNG4)

Jeśli chcecie skorzystać z promocji w sklepie Sferis, radzimy się pospieszyć. Będzie ważna jedynie do jutra. Szczegóły znajdziecie klikając na poniższy baner.

Promocja Samsung znajdziesz w naszym sklepie.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij