Udostępnij
Tweetnij

Google ponownie daje 2 miesiące za darmo w Muzyce Google Play

Google ponownie zachęca do użytkowania Muzyki Google Play. A jak to najlepiej zrobić? Oczywiście, poprzez darmowy okres próbny. Ponownie możecie skorzystać z oferty promocyjnej i cieszyć się muzyką za darmo przez okres 60 dni.

YouTube Music Key

Google ponownie zachęca do użytkowania Muzyki Google Play All Access. A jak to najlepiej zrobić? Oczywiście, poprzez darmowy okres próbny. Ponownie możecie skorzystać z oferty promocyjnej  i cieszyć się muzyką za darmo przez okres 60 dni.

Google powraca z promocją na wydłużony okres wypróbowania Muzyki Google Play. Chcąc przetestować za darmo wersję premium (która normalnie dostępna jest za darmo dla nowych użytkowników przez 30 dni) przez okres 60 dni musicie udać się tylko pod ten adres i wybrać opcję Wypróbuj. Następnie należy uzupełnić informacje o płatności, gdyż po upływie dwóch miesięcy przedłużenie subskrypcji będzie wiązać się z opłatą 19,99 złotych/miesiąc. Oczywiście, jeśli z jakiegoś powodu Muzyka Google Play nie przypadnie wam do gustu, to w dowolnej chwili będziecie mogli przerwać subskrypcję i w ten sposób nie poniesiecie żadnych kosztów.

123

Promocja jest ograniczona czasowo, a więc warto się pospieszyć. Warto dodać, że mogą z niej skorzystać także osoby, które wcześniej zrezygnowały z subskrypcji Muzyki Google Play.

źródło: twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij