Udostępnij
Tweetnij

Dysk Google na Androida z możliwością wyłączenia powiadomień

Google w końcu wprowadziło do aplikacji Dysk Google opcję, o którą prosili użytkownicy. Jest nią możliwość wyłączenia powiadomień o nowych plikach na danym koncie.

Google w końcu wprowadziło do aplikacji Dysk Google opcję, o którą prosili użytkownicy. Jest nią możliwość wyłączenia powiadomień o nowych plikach na danym koncie. 

Dysk Google serwuje nam powiadomienia o nowych plikach czy próbie uzyskania dostępu do istniejących od bardzo dawna. Często bywa to dosyć denerwujące. Do niedawna istniała możliwość wyłączenia takich powiadomień, ale tylko z poziomu Dysku Google uruchamianego w przeglądarce. Teraz Google wprowadziło podobną opcję do aplikacji na Androida.

Udając się do Ustawienia/Powiadomienia znajdziemy nową opcję: Powiadomienie. W tym miejscu można wyłączyć powiadomienia z Dysku, Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji.

Screenshot_2016-02-14-12-21-55

Nowa opcja jest już dostępna w aktualizacji ze Sklepu Play, a więc nie musicie posiłkować się plikiem APK. Wystarczy tylko uaktualnienie pobrane ze sklepu.

źródło: Android police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij