Udostępnij
Tweetnij

184 nowe emoji w aktualizacji SwiftKey na Androida

SwiftKey na Androida doczekało się kolejnej aktualizacji. Tym razem użytkownicy klawiatury zauważą przede wszystkim zmiany obejmujące emoji.

emoji 2

SwiftKey na Androida doczekało się kolejnej aktualizacji. Tym razem użytkownicy klawiatury zauważą przede wszystkim zmiany obejmujące emoji.

SwiftKey na Androida zostało ponownie zaktualizowane. Jeśli jesteście stałymi użytkownikami klawiatury, z pewnością zauważycie zmiany w liczbie emoji. Najnowsza łatka wprowadziła 184 nowe emoji, takie jak burrito, wściekły kot, krab, butelka z wystrzeliwanym korkiem czy narty. Nowości można było zobaczyć w becie jeszcze w grudniu, jednak dopiero teraz trafiły one do wersji stabilnej.

To jednak nie wszystko. Twórcy aplikacji zaktualizowali również 48 już istniejących emoji. Dlatego też przykładowo kupka wyda się użytkownikom nieco milsza w wyglądzie. Nowości te zostaną jednak wprowadzone jedynie w wersji na Androida 6.0.1. Powodem mają być nowe standardy Unicode. Oznacza to też, że SwiftKey dostało oficjalnie wsparcie dla Androida Marshmallow.

Aktualizacja aplikacji wprowadziła również kilka poprawek, w tym brak autokorekty w przypadku wpisywania „w” wielką literą w adresie URL.

Źródło: SwiftKey

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij