Udostępnij
Tweetnij

Google wprowadza zmiany w ocenach recenzji w Sklepie Play

Google od czasu do czasu wprowadza drobne nowości do Sklepu Play. Tym razem doczekaliśmy się drobnych zmian w recenzjach użytkowników pojawiających się pod aplikacjami.

Google od czasu do czasu wprowadza drobne nowości do Sklepu Play. Tym razem doczekaliśmy się drobnych zmian w recenzjach użytkowników pojawiających się pod aplikacjami.

zmiany w sklepie play 2

Jak wiadomo, W Sklepie Play każdy użytkownik może ocenić poszczególne aplikacje. Nie tylko może dać kilka do 5 gwiazdek wybranej aplikacji, ale również napisać krótką recenzję. Ostatnio Google dodało możliwość oceniania takich recenzji. Inni użytkownicy mieli zatem możliwość zaznaczenia, czy dana recenzja jest dla nich pomocna (kciuk w górę) czy nie (kciuk w dół). Teraz opcja ta została zmieniona. Dwie „łapki” zastąpiono jedynie kciukiem w górę.

Istnieje również możliwość zgłoszenia takich recenzji jako spamu. Wystarczy, że użyjemy rozwijanego menu znajdującego się pod trzema kropkami obok takiego wpisu, a pojawi nam się opcja Spam.

zmiany w Sklepie Play 1

Zmiany te zostały zauważone przez kilku użytkowników kilka miesięcy temu, jednak teraz najprawdopodobniej Google wprowadziło je na stałe. Modyfikacje widoczne są jedynie w wersji na urządzeniach mobilnych z Androidem. W wersji przeglądarkowej nadal mamy do czynienia z „łapkami” w dół i w górę.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij