Udostępnij
Tweetnij

Gwiezdne wojny – Tłumacz Google teraz z językiem Aurebesh

Fani Gwiezdnych wojen będą teraz mogli wysyłać sobie specjalne wiadomości.

Fani Gwiezdnych wojen będą teraz mogli wysyłać sobie specjalne wiadomości.

Świat oszalał na punkcie nowej części Gwiezdnych wojen. Premiera Przebudzenia Mocy już 18 grudnia, jednak już teraz przeżywamy prawdziwy zalew produktów promujących film. Do szaleństwa dołączyło Google, które poinformowało ostatnio, że wprowadza kilka zmian do swoich aplikacji i przeglądarki, dzięki czemu podczas pracy z naszym urządzeniem będziemy czuli przepływ Mocy. Kalifornijski gigant poinformował również, iż ma zamiar wprowadzić do Tłumacza język Wookiee. Nie ma go jeszcze na liście, jednak pojawił się za to język Aurebesh, który służy do zapisu wspólnego języka Galaktyki – Basic, czyli w sumie języka angielskiego.

Aurabesh

Aplikacja Tłumacz Google nie zawiera nowego języka na liście i nie wiadomo czy się on pojawi. Jeśli jednak chcecie przetłumaczyć sobie kilka zdań, musicie przejść do Tłumacza w wersji na przeglądarkę, wpisać tekst, następnie wyszukać Aurebesh na liście języków, kliknąć i voila! Wiadomość gotowa. Możecie też pójść na skróty i po prostu kliknąć w ten link.

Źródło: Google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij