Udostępnij
Tweetnij

Wiemy w jakiej kolejności Samsung uaktualni smartfony do Androida 6.0 Marshmallow

Do sieci wyciekła rozpiska urządzeń Samsunga, które mają dostać aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Proces rozpocznie się w grudniu i wiemy, w jakiej kolejności Samsung zamierza uaktualniać smartfony.

samsung-android-m-updates

Do sieci wyciekła rozpiska urządzeń Samsunga, które mają dostać aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Proces rozpocznie się w grudniu i wiemy, w jakiej kolejności Samsung zamierza uaktualniać smartfony. 

Sony, HTC czy Motorola. Ci producenci smartfonów ujawnili oficjalne plany związane z aktualizacją do Androida 6.0 Marshmallow. Natomiast Samsung cały czas milczy.

Tymczasem TimesNews.co.uk opublikował rozpiskę z planami aktualizacyjnymi Samsunga i przy okazji poznajemy przybliżone daty wydania Androida 6.0 dla konkretnych modeli smartfonów. W pierwszej kolejności Marshmallowa dostaną Samsung Galaxy Note 5 i S6 Edge+. Nastąpi to już w grudniu. Potem, w styczniu, uaktualnienie zostanie wydane dla Galaxy S6 i S6 Edge. Natomiast w lutym system trafi na pokład Galaxy Note 4 i Note Edge z 2014 roku.

Aktualizacja dla powyższych smartfonów została już zaakceptowana. W pierwszej fazie procesu Androida 6.0 mają dostać także Galaxy Alpha oraz Galaxy S5. Niemniej, daty nie są znane. Potem nadejdzie druga faza aktualizacji, która obejmie Galaxy A3, A5, A7 oraz A8 oraz Galaxy E5 i E7. W tym przypadku również nie dysponujemy nawet przybliżonymi datami. Później przyjdzie czas na trzecią fazę aktualizacji, ale w tym przypadku nie wiadomo już nic.

Samsung-Galaxy-Android-Marshmallow-Update-Roadmap

Oczywiście, są to nadal niepotwierdzone informacje i jest możliwe, że nie pokryją się z rzeczywistością, o czym na pewno warto pamiętać.

źródło: TimesNews.co.uk

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij