Udostępnij
Tweetnij

Aparat HTC z One A9 dostępny w Sklepie Play

HTC udostępniło w Sklepie Play aplikację Aparat z nowego smartfona – One A9. Niestety, i tak jej nie pobierzecie.

aparat_htc

HTC udostępniło w Sklepie Play aplikację Aparat z nowego smartfona – One A9. Niestety, i tak jej nie pobierzecie. 

W Sklepie Play pojawiła się aplikacja Aparat HTC. Jest to ta sama aplikacja, która znajduje się na pokładzie smartfonu One A9. Niestety, jeśli wydaje wam się, że ją pobierzecie na własne urządzenie, to niestety. Nie będzie to możliwe. Aplikacja działa z urządzeniami HTC, które pracują w oparciu o Androida 6.0 Marshmallow, a więc na razie tylko z One A9. Możliwe jednak, że Aparat HTC będzie można zainstalować na starszych smartfonach Tajwańczyków, gdy te dostaną uaktualnienie do Marshmallowa.

Zapewne zastanawiacie się nad tym, dlaczego HTC wrzuciło aplikację Aparat już teraz do Sklepu Play? Pamiętajmy, że w ten sposób firmie będzie łatwiej aktualizować aplikację. Normalnie poprawki i udoskonalenia dla Aparatu HTC musiałyby być zintegrowane w osobnej aktualizacji firmware, co nieco utrudnia proces. Niezależne aktualizowanie aplikacji z poziomu Sklepu Play jest znacznie prostsze.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij