Udostępnij
Tweetnij

Snapseed 2.1 ze wsparciem dla zdjęć w formacie RAW

Snapseed to bezapelacyjnie jedno z najciekawszych narzędzi do edycji zdjęć na Androida. Tym bardziej cieszy, że Google dodało w nim wsparcie dla fotek w formacie RAW.

Snapseed

Snapseed to bezapelacyjnie jedno z najciekawszych narzędzi do edycji zdjęć na Androida. Tym bardziej cieszy, że Google dodało w nim wsparcie dla fotek w formacie RAW.

Kilka miesięcy temu Google wprowadziło do Sklepu Play odświeżoną wersję Snapseed z okrągłym numerem 2.0, która wprowadziła bardzo wiele zmian. Teraz udostępniono pomniejsze uaktualnienie, z numerem 2.1, które nie wprowadza aż tak wielu udoskonaleń. Niemniej, dodano długo wyczekiwaną funkcję w postaci wsparcia dla zdjęć w formacie RAW.

Rozwiązanie z pewnością docenią użytkownicy Galaxy Note 5, LG G4 czy nowych Nexusów, które oferują wsparcie dla zdjęć w formacie RAW. Niestety, w Snapseed ich obsługa jest trochę nieintuicyjna. Chcąc otworzyć zdjęcia RAW w aplikacji należy przełączyć się do menedżera plików, gdyż dopiero wtedy fotki zostaną wyświetlone. Po załadowaniu zdjęcia zostaną uruchomione dedykowane narzędzia do edycji.

Snapseed 2.1 jest już wdrażany i jeśli jeszcze nie pojawiła wam się aktualizacja, to paczkę APK z aplikacją możecie pobrać stąd.

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij