Udostępnij
Tweetnij

Amazon ponownie rozdaje aplikacje i gry. Tym razem o wartości nawet ponad 95 dolarów

Amazon przygotował kolejną paczkę z grami i aplikacjami, które można pobrać za darmo z Appstore. Tym razem łączna wartość udostępnionych aplikacji przekracza 95 dolarów.

Screenshot_2015-10-29-13-33-22

Amazon przygotował kolejną paczkę z grami i aplikacjami, które można pobrać za darmo z Appstore. Tym razem łączna wartość udostępnionych aplikacji przekracza 95 dolarów.

Amazon udostępnił kolejną paczkę z aplikacjami i grami. Tym razem o wartości przekraczającej 95 dolarów. Wśród aplikacji i gier objętych promocją można znaleźć: AVG AntyVirus Pro Android Security, Runtastic Pro GPS Running, Photo Lab PRO, Bloons TD 5, Lego Star Wars Microfighters, Continuity 2 czy Doodle Tanks HD.

Jedyne co musicie zrobić, to pobrać aplikację Amazon Appstore na Androida i następnie dotknąć stosowny baner (który widzicie na zdjęciu u góry). Promocja ograniczona jest czasowo i warto się pospieszyć, gdyż zapewne dobiegnie końca w weekend. Z lektury tego poradnika dowiecie się jak korzystać z dobrodziejstw z Amazon Appstore. Pamiętajmy również, że nie wszystkie wymienione wyżej aplikacje i gry muszą być dostępne w polskim sklepie Appstore.

dzięki Pawle za info!

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij