Udostępnij
Tweetnij

Tylko trzy smartfony LG dostaną uaktualnienie do Androida 6.0 Marshmallow?

LG milczy na temat aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow dla własnych smartfonów, a tymczasem w sieci dostrzeżono referencje, które mogą wskazywać jedynie na uaktualnienie dla trzech modeli Koreańczyków.

Android 6.0 Marshmallow

LG milczy na temat aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow dla własnych smartfonów, a tymczasem w sieci dostrzeżono referencje, które mogą wskazywać jedynie na uaktualnienie dla trzech modeli Koreańczyków.

Do tej pory tylko firmy HTC i Motorola ujawniły własne plany związane z aktualizacją do Androida 6.0 Marshmallow. Pozostali producenci na razie milczą, ale być może właśnie poznaliśmy plany LG.

Na stronie LGWorld.com, należącej zresztą do producenta, dostrzeżono informacje na temat aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow dla wybranych produktów. Niestety, ich lista jest bardzo krótka i obejmuje w zasadzie tylko dwa modele telefonów: LG G3 i LG G4, a więc flagowce z zeszłego i tego roku. Oczywiście, na nowego Androida mogą także liczyć klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfonu V10 z dwoma ekranami, który został oficjalnie zapowiedziany kilka dni temu.

Niestety, to nadal tylko trzy smartfony, a więc bardzo niewiele. Niestety, co widzimy po HTC czy Motoroli, producenci w tym roku decydują się na koniec wsparcia dla smartfonów (flagowych) z 2013 roku. Androida 6.0 Marshmallow nie dostanie HTC One M7 czy Moto X 1. generacji. Możliwe, że LG G2 też nie, ale na razie warto poczekać na oficjalne informacje od producenta.

źródło: TechGrapple

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij