Udostępnij
Tweetnij

Gmail 5.6 na Androida do pobrania. Co nowego?

Nie każda aktualizacja przynosi widoczne zmiany. Najlepszym przykładem będzie tutaj najnowszy Gmail 5.6, w którego kodzie redakcja Android Police dopatrzyła się kilku ciekawostek.

Nie każda aktualizacja przynosi widoczne zmiany. Najlepszym przykładem będzie tutaj najnowszy Gmail 5.6, w którego kodzie redakcja Android Police dopatrzyła się kilku ciekawostek.

Od razu powiem, że wszystkie nowości, które za chwilę omówię znamy jedynie ze szczątków informacji pozostawionych przez Google w kodzie aplikacji. Wersja 5.6 nie wprowadza bowiem żadnych innych zmian wartych jakiegokolwiek omówienia już teraz.

O wiele ciekawsza jest natomiast nowość, która zapewne niedługo do aplikacji tej trafi – jest nią rozbudowane formatowanie tekstu. Do naszej dyspozycji trafią takie opcje jak kursywa, przekreślenie, podkreślenie, pogrubienie czy zmiana koloru tekstu. Ze śladów pozostawionych w kodzie możemy dowiedzieć się również o przycisku usuwającym całe formatowanie.

nexus2cee_icons

Drugą poszlaką dotyczącą zawartości najbliższych aktualizacja Gmaila są nawiązania do aplikacji Kalendarza Google. Firma pozostawiła informacje o nowym uprawnieniu pozwalającym na odczytanie informacji z niego oraz kilku pomniejszych instrukcji dotyczących między innymi otwierania agendy.

Tak jak już wspomniałem, aktualizacja ta wyjątkowo nie zawiera żadnych większych zmian widocznych teraz, jeśli jednak nadal chcecie mieć ją na swoim urządzeniu, link do pobrania pliku .apk znajduje się poniżej.

Gmail 5.6 – APK Mirror

Źródło: Androidpolice

Maciej Leszczuk

Uczeń technikum informatycznego, mieszkaniec Wrocławia, wierny widz Formuły 1, ale przede wszystkim miłośnik Androida.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij