Udostępnij
Tweetnij

Niektóre konsole Nvidia Shield z Android TV mają wadliwe dyski

Nvidia ma kolejny problem ze swoimi sprzętami. Tym razem chodzi o konsole Shield z Android TV.

NVIDIA SHIELD PRO

Nvidia ma kolejny problem ze swoimi sprzętami. Tym razem chodzi o konsole Shield z Android TV.

Nie tak dawno Nvidia informowała, że bateria w niektórych tabletach Shield może grozić wybuchem, tak więc firma za darmo wymieniała takie egzemplarze na nowe. To w zasadzie stało się ze sprzętem, który posiadamy w domu. Nvidia uwinęła się dość sprawnie z wymianą, jednak to nie koniec złych wieści dla firmy. Okazuje się, że to nie jedyne urządzenia, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy.

Tym razem rzecz tyczy się Nvidia Shield z Android TV, który zadebiutował na rynku pod koniec maja. Według doniesień niektóre z tych konsol mogą zawierać wadliwe dyski twarde, które powodują, że system staje się całkowicie bezużyteczny. Rzecz tyczy się, na szczęście, jedynie modeli Pro, czyli tych z 500GB dyskiem. Jeśli zatem posiadacie takie urządzenie w swoim domu i zauważyliście wyskakujące na ekranie błędy podczas instalacji aktualizacji bądź okazjonalne nieprawidłowości, możecie zgłosić się z tym bezpośrednio do Nvidii, która wymieni taką konsolę. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij