Udostępnij
Tweetnij

„What’s M gonna be?”, czyli wkrótce poznamy nazwę Androida M (wideo)

Google opublikowało nowe wideo zatytułowane „What’s M gonna be?”. Zdaje się, że już w niedługim czasie poznamy oficjalną nazwę Androida M, nad którym prace mają być sfinalizowane w przyszłym miesiącu.

android_m

Google opublikowało nowe wideo zatytułowane „What’s M gonna be?”. Zdaje się, że już w niedługim czasie poznamy oficjalną nazwę Androida M, nad którym prace mają zostać sfinalizowane w przyszłym miesiącu. 

Google udostępniło Androida Mw wersji Preview pod koniec maja tego roku. Niestety, choć poznaliśmy wiele informacji na temat nowych funkcji i udoskonaleń w tej wersji oprogramowania, tak nadal tajemnicą pozostaje oficjalna nazwa dla Androida M (jak i numer wersji, ale spodziewamy się, że to będzie Android 5.2, a nie 6.0).

Google opublikowało nowe wideo pod tytułem: „What’s M gonna be?”. Na filmie nie pada oczywiście odpowiedź na zadane pytanie, ale pojawia się wiele nazw, z których jedna może być właśnie tą właściwą. Z bardziej wyróżnionych warto wspomnieć o: Marshamallow, Milkshake i Moon Pie. Nie mamy jednak pewności, że za jedną z nich rzeczywiście ukrywa się Android M.

W rzeczywistości odpowiedź na pytanie zadane w filmie poznamy zapewne dopiero bliżej premiery Androida M, a ten w finalnej postaci zostanie udostępniony w przyszłym miesiącu.

źródło: Android Authority

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij