Udostępnij
Tweetnij

Google 4.9.22.19 na Androida do pobrania. Co nowego?

Google uruchomiło proces aktualizacji do nowej wersji aplikacji Google na Androida – wydania z numerem 4.9. Co nowego w tym wydaniu aplikacji?

Google uruchomiło proces aktualizacji do nowej wersji aplikacji Google na Androida – wydania z numerem 4.9. Co nowego w tym wydaniu aplikacji?

Najnowsza wersja aplikacji Google na urządzenia z Androidem ma numer 4.9.22.19, a proces aktualizacji rozpoczął się wczoraj. Niestety, nie znajdziemy tu praktycznie żadnych zmian widocznych gołym okiem. Na uwagę zasługują jednak modyfikacje w ustawieniach Kart Now. Widzimy, że poszczególne opcje zostały nieco inaczej nazwane. Opcja Pokazuj powiadomienia o aktualizacji kart została zmieniona na proste Powiadomienia, a sekcję Pilne powiadomienia zmieniono na Ważne powiadomienia. Różnice możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych (w nowej wersji u góry).

Screenshot_2015-07-17-14-49-09

Screenshot_2015-07-17-14-44-51

Niestety, to wszystko. W kodzie aplikacji można jeszcze doszukać się pewnych zmian, ale nie wskazują one na nic specjalnie interesującego. Najnowsza wersja Google z numerem 4.9.22.19 będzie wdrażana etapami i jeśli nie chcecie czekać, to paczkę APK pobierzecie tutaj.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij