Udostępnij
Tweetnij

Nokia uruchamia publiczne beta testy map HERE na Androida (wideo)

Nokia poinformowała o uruchomieniu publicznych beta testów aplikacji HERE na urządzeniach z Androidem. Do programu pilotażowego może dołączyć każdy.

Nokia HERE

Nokia poinformowała o uruchomieniu publicznych beta testów aplikacji HERE na urządzeniach z Androidem. Do programu pilotażowego może dołączyć każdy.

Finowie ruszają z programem beta testów nowych wersji map HERE na Androida. Jeśli chcecie zostać testerem, to w pierwszej kolejności musicie dołączyć do tej społeczności w Google+. Następnie udajecie się tutaj i potwierdzacie chęć udziału w testach. Potem pozostaje już tylko pobranie map HERE w wersji beta ze Sklepu Play.

Pierwsza beta map HERE na Androida debiutuje z nowym menu kontekstowym, które wywołacie dotykając ekran w dowolnym miejscu. Po chwili pojawi się wachlarz z dostępem do informacji o danej lokalizacji, współdzielenia, wyznaczania trasy czy uruchomienia prowadzenia do danego miejsca. Funkcję w akcji obejrzycie na poniższym filmie.

Testując mapy HERE na Androidzie pamiętajcie, że jest to wersja beta aplikacji, a więc zapewne niepozbawiona pewnych błędów.

źródło: here

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij