Udostępnij
Tweetnij

Beta usługi GRID od Nvidii przedłużona do 31 lipca

Premiera pełnej wersji usługi została opóźniona. Na początek Nvidia planuje udostępnić 50 gier.

Nvidia GRID

Premiera pełnej wersji usługi została opóźniona. Na początek Nvidia planuje udostępnić 50 gier.

Nvidia GRID to usługa streamingowa oparta o technologię chmury. Umożliwia ona granie na tablecie w gry z komputerów. Nie tak dawno doczekała się ona nowych serwerów w Europie. Później graczom udostępniono wersję darmowa beta usługi, która miała trwać do teraz. Jednak Nvidia postanowiła przedłużyć testy do 31 lipca. Sklep GRID pojawi się zatem dopiero w sierpniu.

Planem Nvidii jest miesięczna subskrypcja dla usługi GRID, w ramach której gracze będą mieli dostęp do biblioteki gier. Biblioteka ta będzie stale aktualizowana o nowe tytuły. Na podobnej zasadzie działało OnLive, jednak nie przetrwało zbyt długo. Początkowo usługa GRID ma oferować 50 gier. Ma ona działać również w Polsce. Nie wiadomo jednak czy pełna wersja usługi będzie dostępna w naszym kraju od sierpnia.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij