Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google 9.10.0 na Androida do pobrania. Co nowego?

Google uruchomiło proces aktualizacji do nowej wersji map na Androida – aplikacji z numerem 9.10.0. Co nowego znajdziemy w uaktualnionych Mapach Google?

Google uruchomiło proces aktualizacji do nowej wersji map na Androida – aplikacji z numerem 9.10.0. Co nowego znajdziemy w uaktualnionych Mapach Google?

Mapy Google doczekały się aktualizacji do wydania z numerem 9.10.0 (910010124). Co ciekawe, w tej wersji aplikacji pojawiło się naprawdę wiele udoskonaleń i warto tu wymienić:

  • Nowy widok galerii. W nowych mapach, gdy wyświetlimy zdjęcia z danej lokalizacji, ujrzymy nowy widok udostępnionych fotek w postaci galerii, jak na poniższym zrzucie ekranowym. Jeszcze niżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się podgląd pojedynczej fotografii.

Screenshot_2015-06-09-16-58-22Screenshot_2015-06-09-16-58-59

  • Pokaż skalę na mapie. W ustawieniach aplikacji znajdziemy nową opcję i jest to Pokaż skalę na mapie. Domyślnym ustawieniem jest Podczas powiększania i pomniejszania, ale możemy to zmienić na Zawsze.

Screenshot_2015-06-09-17-00-51

  • Domyślne zaznaczenie przy Wstrząśnij, by przesłać opinię.

Screenshot_2015-06-09-17-00-43

  • Odświeżono widok dla naszych miejsc z łączami do opublikowanych zdjęć.
  • Podgląd dla rezerwacji z wypożyczalni samochodów.

Aplikacja będzie wdrażana etapami, ale Mapy Google z numerem 9.10.0 na Androida możecie pobrać, w postaci paczki APK, stąd.

źródło: Android Police

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij